A+, A++ SKYDINIO KARKASINIO NAMO PAMATŲ IR GRINDŲ ANT GRUNTO SPRENDIMAI

Pateikiame pamatų ir grindų ant grunto sprendimus skydiniams karkasiniams namams atitinkančius A+, A++ klasės reikalavimus pagal STR 2.01.02:2016 „Pastatų energinio naudingumo projektavimas ir sertifikavimas“. Visi čia pateikti sprendimai tėra keletas iš visų galimų sprendimų, ir tik specialistas gali teisingai interpretuoti, koreguoti ir derinti skirtingus sprendimus tarpusavyje. Čia pateiktų sprendimų šilumos izoliacijos sluoksnių storiai yra orientacinio pobūdžio. Galutiniai šilumos izoliacijos storiai  yra parenkami pagal konkretaus namo projekto energinio efektyvumo skaičiavimus.

POLINIAI PAMATAI SU ROSTVERKU IŠ LIKTINIŲ KLOJINIŲ

Mūsų įmonė savo praktikoje taiko gręžtinius polinius pamatus su rostverku. Rostverkui įrengti naudojami liktiniai klojiniai: išoriniam kontūrui naudojami EPS ICF blokai iš polistirolo, o vidinėms rostverko juostoms – betoniniai blokeliai. Su tokia sistema pasiekiamas didelis pamatų geometrijos tikslumas, o pamatai gaunami iš karto apšiltinti. Pamatus projektuoja diplomuotas-atestuotas inžinierius konstruktorius, parinkdamas optimalų sprendimą pagal apkrovas ir geotechnines grunto savybes.

GRĘŽTINIAI POLINIAI PAMATAI
ROSTVERKAS IŠ BETONINIŲ BLOKŲ
PAMATAS IŠ POLISTIROLO BLOKŲ

GRINDYS ANT GRUNTO

Pirmame namo aukšte įrenginėjamos apšiltintos betoninės grindis ant grunto. Įrengiant grindis ant grunto gauname tvirtas ir nevibruojančias grindis, šiltesnes grindis nei vėdinamoje perdangoje, betoninė plokštė tampa šilumos akumuliatoriumi, įrengiamos šildomos grindys, grindų sluoksniuose išvedžiojami vidaus inžineriniai tinklai: elektra, nuotekos, šildymas, vandentiekis.

PAMATŲ IR GRINDŲ ANT GRUNTO MAZGAI

VĖDINAMO FASADO COKOLIO MAZGAS
NEVĖDINAMO FASADO COKOLIO MAZGAS
VIDINĖS LAIKANČIOS SIENOS PAMATO MAZGAS
VIDINĖS NELAIKANČIOS SIENOS GRINDŲ MAZGAS