SKYDINIŲ KARKASINIŲ NAMŲ SKYDŲ GAMYBA

Gamybos ceche surenkami išorinių ir vidinių sienų skydai, tarpaukštinių perdangų skydai, plokščio ir šlaitinio stogo skydai. Esminis skydinių konstrukcijų privalumas yra tas, kad gamyklinis konstrukcijų surinkimas ant stalo garantuoja aukštą kokybės lygį. Konstrukcijų geometriniai nuokrypiai neviršija ±2mm, o elementų tarpusavio sujungimai labai glaudūs. Statybos aikštelėje pasiekti tokį tikslumą ir kokybę kur kas sudėtingiau.

Galimi keli skydų išbaigtumo variantai: tuščias, pusgaminis, pilno išbaigtumo. Pagal savo norus ir galimybes galite išsirinkti jums tinkamą variantą. Pasirinkę tuščią ar pusgaminį variantą, galėsite sutaupyti ir tolimesnius darbus atlikti savarankiškai. Savo gaminiams teikiame ir montavimo paslaugą.

TUŠČIAS SKYDAS

Gaminame tuščius karkasinius sienų skydus pagal individualų projektą.
Orientacinė sienų skydų kaina 16-23Eur/1m²+PVM.

PUSGAMINIS SKYDAS

Gaminame pusgaminius sienų skydus: karkasas, plokštė, izoliacija, plėvelė.
Orientacinė sienų skydų kaina 35-44Eur/1m2+PVM.

PILNAS SKYDAS

Gaminame pilnai išbaigtus skydus su lauko apdaila, langais, šilumos izoliacija.
Pilno išbaigtumo skydų gamybos kaina vertinama individualiai.

MEDINIŲ SANTVARŲ GAMYBA

Gaminame įvairias medines konstrukcijas su dygiuotomis plokštelėmis: medinės santvaros, suporintos gegnes, dvigubas karkasas pasyviems namams, perdangos sijos. Supjaustyti mediniai elementai surenkami ant specialių stalų ir sujungiami mazguose dygiuotomis plokštelėmis. Dygiuotos plokštelės į medieną įspaudžiamos galingo preso pagalba.

MEDINIŲ SANTVARŲ KAINA

Orientacinė medinių santvarų gamybos kaina:

  • dvišlaičiam stogui – 12-15 Eur/1m²+PVM;
  • keturių šlaitų stogui – 16-19 Eur/1m²+PVM;
  • daugiašlaičiam stogui – vertinama individualiai.

PRECUT SUPJAUSTYMO PASLAUGA

Siūlome PRECUT supjaustymo paslaugą karkasinių namų statytojams. Pagal jūsų namo gamybos projektą supjaustysime reikalingus karkaso elementus, sužymėsime juos ir supakuosime. Su PRECUT paslauga statybos aikštelėje galėsite greičiau ir patogiau surinkti namo konstrukciją.

PRECUT KAINA

Orientacinė PRECUT paslaugos kaina – 350Eur/m³+PVM.