Statyba

Gamykloje pagamintos konstrukcijos transportuojamos į statybos aikštelę. Skydai automobiliniu kranu sumontuojami, sujungiami tarpusavyje ir užtvirtinami į pamatą, o visos sandūros sandarinamos specialiomis priemonėmis. Užsakovui pageidaujant atliekami vidaus darbai.

Pamatas

Paprastai, kai gamykloje pradedamos gaminti skydinio namo konstrukcijos, tuo pačiu metu statybos aikštelėje įrenginėjami pamatai. Skydiniam karkasiniam namui galima naudoti įvairių technologijų pamatus: nuo masyvių juostinių iki lengvų sraigtinių polinių pamatų. Svarbiausias reikalavimas skydinio namo pamatui – tiksli geometrija, lygi ir horizontali plokštuma.

Montavimas

Pagamintas skydų komplektas transportuojamas į statybos aikštelę. Montavimas vyksta automobiliniu kranu kraunant skydus iš sunkvežimio puspriekabės arba iš sandėliavimo vietos. Priklausomai nuo pastato planinio sudėtingumo ir elementų kiekio, skydų komplektas ant pamatų surenkamas vidutiniškai per 1-5 darbo dienas.

Stogo konstrukcija gali būti įrengta iš skydų arba iš medinių santvarų. Esant paprastai stogo konfigūracijai (vieno ar dviejų šlaitų stogas) galima įrengti stogą iš skydų. Esant sudėtingai stogo plano konfigūracijai, rekomenduojame naudoti medines santvaras. Santvaros iš gamyklos į statybos aikštelę atvyksta paruoštos montavimui, todėl galima jas sumontuoti per 2-7 darbo dienas ir uždengti stogą plėvele apsaugant konstrukcijas nuo kritulių.

Baigiamieji darbai

Sumontavus pagrindines skydinio karkasinio namo konstrukcijas, atliekami užbaigiamieji darbai. Lauko darbuose įrengiama išorės apdaila, stogo danga, lietaus nuvedimo sistema ir kt. Vidaus darbuose įrengiama ŠVOK sistema, elektros instaliacija, santechnika, grindų, sienų, lubų apdaila, surenkami baldai. Baigiamuosius darbus gali savarankiškai atlikti užsakovas arba užsakovui pageidaujant atliks mūsų įmonė.

Skydinių karkasinių namų statybos procese nėra šlapiųjų darbų, todėl atlikti gamybos, montavimo ir statybos darbus galima ir šaltuoju metų laiku, o užbaigus namo statybą jo džiovinti nereikia ir jame galima gyventi iš karto.

Surinkimo proceso video

Pažintinis filmas parodantis skydinio karkasinio namo surinkimo procesą