Projektavimas

Atestuoti, didelę patirtį turintys konstruktoriai suprojektuos Jūsų namo konstrukcijas. Ruošiame naujų gyvenamųjų karkasinių skydinių namų, vasarnamių, pirčių, garažų, stoginių, pavėsinių, ūkinių pastatų, sandėlių ir kitų medinių statinių konstrukcinės dalies techninius ir darbo projektus.

Siekdami racionaliai suprojektuoti konstrukciją, kuri užtikrintų bendrą pastato stiprumą, pastovumą, patikimumą ir saugumą eksploatacijos metu, konstruktoriai naudoja šiuolaikines 3D CAD projektavimo kompiuterines programas. Kompiuterinėje programoje vienu metu sprendžiamas erdvinis karkaso elementų išdėstymas ir konstrukcijos laikomoji galia,  išsprendžiami visi konstrukciniai mazgai, paruošiami gamybiniai brėžiniai.

Skydinio namo stogo konstrukciją tikslinga projektuoti iš medinių santvarų. Naudojant medines santvaras galima įgyvendinti bet kokio sudėtingumo stogą. Santvaros remiasi į išorinių sienų kontūrą, todėl vidinių pertvarų išplanavimas tampa visiškai neribojamas.

Projektavimo darbai atliekami vadovaujantis LR statybos techninių reglamentų reikalavimais ir Eurocode normų reikalavimais. Konstrukcijos projektuojamos ir gaminamos iš medžiagų turinčių kokybės ir saugumo sertifikatus.

Vizualizacijos ir brėžiniai

Detalizuoti brėžiniai

Skydinio karkasinio namo konstrukcija

Sunkvežimio pakrovimo planas