SKYDINIŲ KARKASINIŲ NAMŲ SKYDŲ GAMYBA

Specializuotame ceche gaminami išorinių ir vidinių sienų skydai, tarpaukštinių perdangų skydai, plokščio ir šlaitinio stogo skydai. Esminis skydinių konstrukcijų privalumas yra tas, kad gamyklinis konstrukcijų surinkimas ant stalo garantuoja aukštą kokybės lygį. Konstrukcijų geometriniai nuokrypiai neviršija 2-3mm, o elementų tarpusavio sujungimai labai glaudūs. Statybos aikštelėje pasiekti tokį tikslumą ir kokybę kur kas sudėtingiau.

Galimi keli skydų išbaigtumo variantai: tuščias, pusgaminis, pilno išbaigtumo. Užsakovas pagal savo norus ir galimybes gali išsirinkti jam tinkamą variantą. Pasirinkęs tuščią ar pusgaminį variantą, galės sutaupyti ir tolimesnius darbus atlikti savarankiškai.

TUŠČIAS SKYDAS

Skydai pagaminami tušti, tik laikančioji konstrukcija, be kitų sudedamųjų sumuštinio sluoksnių.

PUSGAMINIS SKYDAS

Skydai pagaminami dalinai išbaigti, su tam tikrais sudedamaisiais sumuštinio sluoksniais.

PILNAS SKYDAS

Skydai pagaminami pilnai išbaigti, su visais sudedamaisiais sumuštinio sluoksniais.

MEDINIŲ SANTVARŲ GAMYBA

Mūsų ceche taip pat gaminamos įvairios medinės konstrukcijos su dygiuotomis plokštelėmis: medinės santvaros, suporintos gegnės, dvigubas karkasas, perdangos sijos. Supjaustyti mediniai elementai surenkami ant specialių stalų ir sujungiami mazguose dygiuotomis plokštelėmis. Dygiuotos plokštelės į medieną įspaudžiamos galingo preso pagalba.

PRECUT SUPJAUSTYMO PASLAUGA

Siūlome PRECUT supjaustymo paslaugą karkasinių namų statytojams. Pagal jūsų namo gamybos projektą supjaustysime reikalingus karkaso elementus, sužymėsime juos ir supakuosime. Su PRECUT paslauga statybos aikštelėje galėsite greičiau ir patogiau surinkti namo konstrukciją.