Kas yra UAB WOOD & HOUSES?

Mūsų veikla

Mūsų pagrindinė veiklos sfera – skydiniai karkasiniai namai; jų projektavimas, gamyba, montavimas ir statyba. Nuo 2006 metų veikla buvo nukreipta į Islandijos rinką, tad esame sukaupę patirties gaminant karkasinius skydinius namus pritaikytus atšiauriam Islandijos klimatui. Įgytą patirtį ir žinias pritaikome savo produkcijoje ir siūlome Jums šiltą ir kokybišką būstą tinkantį Lietuvos klimatui!

Lygiagrečiai pagrindinei veiklai organizuojame ir atliekame darbus gyvenamųjų namų renovavimo ir renovacijos sferoje.
Taip pat organizuojame įvairius bendrastatybinius darbus: įrengiame pamatus, gaminame, surenkame ir montuojame įvairias medines konstrukcijas, įrengiame ir remontuojame pastato išorės apdailą, atliekame vidaus apdailos ir remonto darbus ir kt.
Atliekame ir specialiuosius darbus: įrengiame elektros instaliaciją, santechniką.

Mūsų tikslas

Mūsų tikslas pateikti objektyvią informaciją, rasti ir pasiūlyti savo klientams sprendimą, kuris leis sumažinti išlaidas, bet suteiks Jų namams reikalingą šilumą, komfortą, jaukumą bei patikimumą. To siekdami, glaudžiai bendradarbiaujame su konstruktoriais, dizaineriais ir architektais, medžiagų tiekėjais, o į priekį žengiame kartu su naujausiomis technologijomis.

„Šiame pasaulyje nėra nieko ypatingo, kad kažkas gali pagaminti blogiau ir parduoti pigiau, o žmonės, kurie orientuojasi tik į kainą tampa tokių sandorių aukomis. Blogai mokėti per daug, bet dar blogiau mokėti per mažai. Jeigu jūs sumokėsite daug – jūs prarasite pinigus – ir tai viskas. Jeigu jūs sumokėsite mažai – jūs dažnai prarandate viską, nes jūsų įsigytas daiktas negalės vykdyti savo funkcijos. Ekonomikos dėsniai neleidžia gauti didelės vertės už mažą kainą. Jeigu jūs išsirinksite pigų pasiūlymą, jūs prisiimate papildomų išlaidų riziką. Jeigu jūs tai leidžiate – vadinasi jūs turite pakankamai pinigų tam, kad sumokėti už kažką geresnio.“ 

           John Ruskin (1819 – 1900)